Pole Dogs 2019

 • Září 2019

  Nápad

  Na začátku to byl vlastně vtip, který vůbec nebyl myšlen vážně. Dal by se náš koníček využít taky pro dobrou věc? A jelikož nás právě pole dance naučil věci nevzdávat a zkoušet je se zapálením znova a znova, snažily jsme tenhle bláznivý nápad rozvíjet a on začal nabývat překvapivě reálných rozměrů.
  Vzhledem k tomu, že se  v naší bandě sešla spousta vášnivých pejskařek, tlapka dala tlapku a plán oslovit olomoucký útulek byl na světě. Na tomto místě je určitě potřeba poděkovat všem, kdo nás podpořil:

  Apokalips pole dance studio, které nám poskytlo zázemí;
  Karolína Pukovcová Photography, která do toho skočila po hlavě spolu s námi;
  Značce Dragonfly brand, která se rozhodla pokrýt vstupní náklady na tisk a věnovali poukazy do soutěže;
  Olomouckému útulku  – dopředu za trpělivost při focení, protože jí bude určitě zapotřebí
  Celému týmu našich 13 krásných modelek, skvělé grafičce Stelle, kameramance Sonči, řidičům, de/montérům stage a občerstvovací četě.

  Firmě OKR, která nám přislíbila tisk plakátů za pac a pusu.

 • Listopad 2019

  Máme místo!!

  Máme místo!!

  Pro uspořádání naší akce jsme zvažovaly mnoho prostor, dokud nepřišla nabídka uskutečnit vernisáž v Café na cucky. Po návštěvě místa jsme byly nadšené atmosférou této kavárny. Věděly jsme, že naše hledání skončilo a my můžeme konečně vyštěknout do světa: JDEME NA TO!

 • 30. Listopadu - 1.prosince 2019

  Fotíme!!

  Hotovo!

  Po nabitém víkendu můžeme konečně zahlásit, že máme odfoceno! Věříme, že to byl po všech stránkách zážitek pro všechny zúčastněné, ať už dvounohé nebo ty čtyřnohé, členy našeho týmu nebo kolemjdoucí. Mockrát děkujeme majitelům Fort XXII Lazecký za to, že nám dovolili fotit v těchto kouzelných kulisách, zaměstnancům Útulku Olomouc Loz ČR za jejich profesionalitu a pomoc s pejsky, fotografce Karolíně Pukovcové za to, že do toho s námi šla, a v neposlední řadě holkám z pole dance studia Apokalips, které v těch pár stupních nad nulou předváděly neskutečné psí kusy (vlastně doslova) a byly naprosto úžasné. Máte se na co těšit!

 • 21. prosince 2019

  Den D!

  Náš den D už proběhl. Je nám vlastně trochu líto, že je to za námi, ale stálo to za to! Vůbec jsme nečekaly takový obrovský zájem a nejspíš moc nechybělo, abychom Café na cucky opravdu roztrhali na cucky! To hlavní, co teď chceme říct, je DĚKUJEME!

  Děkujeme všem našim sponzorům, bez kterých bychom tuhle akci vůbec nemohly rozjet, zaměstnancům olomouckého útulku, kteří nám celou dobu pomáhali a krotili tu divou zvěř (tím myslíme naše holky, aby jim ty pejsky neumuchlaly), našim krásným modelkám, které šly do projektu s nadšením a daly do něj víc, než jsme čekaly; úžasným vystupujícím, které rozzářily už tak báječnou atmosféru vernisáže a taky všem těm, kdo přišel.

 • 2019-?

  Pomáháme

  A jaký je tedy výsledek? Nádherných 32.172 Kč! Jsme pyšné a vděčné za každou korunu, kterou jste se rozhodli tento projekt a pejsky podpořit.
  Pro ty z vás, kdo vernisáž nestihl nebo by se mu po nás zastesklo – nezoufejte! Plakáty jsou stále ještě k mání a zakoupit si je můžete v naší alma mater – Apokalips pole dance studiu.
  A pokud by vám udělal radost už pouhý pohled na výsledné fotografie, tak se v lednu stěhujeme do Costa Coffee na ul. 8. května.
  První kapitola Pole Dogs je tímto napsaná. A po tom, jaký ohlas z vaší strany jsme viděly, už teď můžeme říct, že rozhodně nebyla poslední. Tak třeba zase za rok! Packu na to!